Bystřická 38
751 14 Dřevohostice

Engineering

Zajišťujeme komplexní inženýrskou činnost nejen v oblasti návrhu konstrukcí a systémů pro dopravu sypkých hmot, ale i pro jiná průmyslová odvětví. Naše konstrukční a projekční kancelář se nachází v Dřevohosticích a disponuje moderním technickým zázemím. Naši konstruktéři jsou schopni navrhnout optimální řešení dle Vašich konstrukčních výkresů nebo přijít s vlastním řešením.

DSD-Dostál, a.s. je členem České společnosti pro sypké hmoty (ČSpSH), která zajišťuje sdružování odborníků průřezové oblasti manipulace, přepravy, balení, skladování, logistiky a případně dalších navazujících a souvisejících činností se sypkou hmotou.

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci firma DSD Dostál a.s. funguje plynule a v plném rozsahu. Naše firma přistoupila na dodržování preventivních opatření a prosí o kontaktování našich zaměstnanců zejména pomocí e-mailu či telefonu. Část kolegů pracuje z domu, v prostorách firmy zůstávají pracovníci výroby a THP pracovníci nutní k výrobě.

Pokud vzniknou nějaké problémy nebo výpadky, budeme o nich okamžitě informovat na titulní straně našich webových stránek.

www.dsd-dostal.cz

Neváhejte zavolat nebo napsat, pokud bychom mohli pomoci s řešením Vašich výrobních problémů, uděláme maximum možného.

Věříme v solidaritu a naši národní schopnost semknout se v čase opravdových problémů.

Předseda představenstva
Ing. Pavel Dostál
tel.: + 420 773 794 190
email: pdostal@dsd-dostal.cz