Bystřická 38
751 14 Dřevohostice

O společnosti

Certifikace

Tradice a současnost

Společnost DSD-Dostál, a.s. je stabilní a tradiční firmou, která je silným hráčem na trhu v oblasti vývoje a výroby systémů pro dopravu a skladování sypkých hmot. Portfolio společnosti je rozšířeno také o jiné produkty strojírenské výroby. V současnosti má DSD-Dostál, a.s. 38 zaměstnanců a působí stabilně nejen na českém, ale i zahraničním trhu. Firma klade značný důraz na kvalitu svých výrobků a služeb. Proto má řadu stálých spokojených zákazníků z řad celosvětově významných společností.

Historie společnosti DSD je datována až do roku 1936, kdy byla založena dílna se zaměřením na drobné zámečnické práce, opravy hospodářských strojů a výrobu zařízení pro mechanizaci zemědělských usedlostí. V roce 1952 byla dílna převzata státem a zařazena jako provozovna výrobního družstva s odlišným sortimentem výroby. Do soukromého vlastnictví se dostala zpět až v roce 1991. Byla založena firma DSD–KOVO s.r.o. Díky přílivu zahraničních zakázek, budování know-how a komplexní modernizaci se dařilo postupně úspěšně realizovat i složitější projekty a zkracovat termíny dodání investičních celků. V roce 1998 byla společnost DSD–KOVO s.r.o. přetransformována na akciovou společnost DSD - Dostál, a. s. V roce 2020 vstupuje do společnosti významný akcionář, kterým je společnost CS Steel, a.s., což je ryze česká společnost s profesionálním týmem poskytující komplexní služby od prodeje, přes logistiku až po přesné obrábění nebo dělení materiálu.

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci firma DSD Dostál a.s. funguje plynule a v plném rozsahu. Naše firma přistoupila na dodržování preventivních opatření a prosí o kontaktování našich zaměstnanců zejména pomocí e-mailu či telefonu. Část kolegů pracuje z domu, v prostorách firmy zůstávají pracovníci výroby a THP pracovníci nutní k výrobě.

Pokud vzniknou nějaké problémy nebo výpadky, budeme o nich okamžitě informovat na titulní straně našich webových stránek.

www.dsd-dostal.cz

Neváhejte zavolat nebo napsat, pokud bychom mohli pomoci s řešením Vašich výrobních problémů, uděláme maximum možného.

Věříme v solidaritu a naši národní schopnost semknout se v čase opravdových problémů.

Předseda představenstva
Ing. Pavel Dostál
tel.: + 420 773 794 190
email: pdostal@dsd-dostal.cz